Lednem startuje sezóna pro pěstitele chilli. Začíná ideální čas pro setí semínek extra pálivých odrůd. Mrkněte na jednotlivé odrůdy chilli papriček a pěstební sety pro pěstitele. ;)

Sazenice Chilli papriček 7 Pot BS Chocolate 1ks

1 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Druh: Capsicum Chinenses
Původ: Trinidad a Tobago
Pálivost: 12/12
Jednotek SHU: až 1 169 058
Doba zrání: 100 dní
Barva plodu: Hnědá
Velikost plodu: 5 x 4 cm
Výška x šířka rostliny: 100 x 70 cm

Pro svou pálivost je tato paprička přirovnávána k Trinidad Scorpion Moruga. Pal je velice intenzivní a v ústech vydří velice dlouho.

Dostupnost Vyprodáno.
130 Kč
Kód produktu 1069
Značka CHILLIMAT
Webová stránka značky chillimat.cz
Kategorie Extrémně pálivé Chilli
 

Pro svou pálivost je tato paprička přirovnávána k Trinidad Moruga Scorpion. Pal je velice intenzivní a v ústech vydří velice dlouho.
Rostlina tvoří keř mohutných rozměrů, je proto dobré ji dopřát dostatek prostoru. Plody dozrávají do sytě hnědé barvy a dorůstají přibližně pěti centimetrů.

Lze použít na sušení, plod je totiž tenkostěnný. Vůně i chuť jsou opravdu jedinečné. Pokud jste gurmán na chilli, dostanete se až k ořechové chuti, která je lehce nasládlá.

Pěstování chilli
Pěstování v době po vyklíčení semínek je všeobecná u všech chilli papriček. Čím více světla rostlinka dostane, tím bude vývoj rostliny kvalitnější. Pravidelná zálivka (nepřelévat) a jednou za týden přihnojení běžně dostupnými přípravky s vyšším obsahem dusíku je vše, co rostliny v této fázi potřebují. S přihnojením dbejte dávkování uvedené výrobcem. Při nasazení prvních pravých lístků přesaďte rostlinku do kelímku 0,5 litru, ve kterém vám vydrží až do finálního přesazení. Nároky na prostor v dospělosti je uveden v popisu rostliny. Protože je 7 Pot Brown rostlina, která má ráda teplo, pěstujeme jí ve sklenících a foliovnících. A to buď ve volné zemi a nebo v květináčích s kvalitním substrátem. Velikost nádoby (květináče) minimálně 20 litrů. V průběhu června je možné přenést tuto rostlinu ven do polostínu.

Přejeme úspěšné pěstování a budeme velice rádi, když své výpěstky budete sdílet na našem Facebooku

Hmotnost 0.3 kg