Lednem startuje sezóna pro pěstitele chilli. Začíná ideální čas pro setí semínek extra pálivých odrůd. Mrkněte na jednotlivé odrůdy chilli papriček a pěstební sety pro pěstitele. ;)

Sazenice Chilli papriček 7 POT GIGANTIC CHOCOLATE 1ks

1 hodnocení
 
  • 1 z 5
 

Druh: Capsicum Chinenses
Země původu: Trinidad a Tobago
Pálivost: 11/12
Jednotek SHU: 1 200 000
Doba zrání: 125 dní
Velikost plodu: 6 - 7 cm
Výška rostliny: 100 - 150 cm

Tento 7 Pot dorůstá do velikých rozměrů. Plody dozrávají do hnědé barvy a mají silnou stěnu. Oproti ostatním druhům není výnosnost na plody až tak vysoká, plody však dorůstají velkých rozměrů. 

Dostupnost Vyprodáno.
120 Kč
Kód produktu 1066
Značka CHILLIMAT
Webová stránka značky chillimat.cz
Kategorie Extrémně pálivé Chilli
 

Chuť papričky je sladká a můžete ji cítit ještě před ochromujícím palem.

Nároky na pěstování

Výsev semen je ideální v lednu až únoru. Klíčení může trvat až tři týdny. Semena je nutné vysévat do kypré a stále vlhké půdy. Ideální jsou rašelinové květináčky, které také nabízíme, nebo kokosové vlákno. Doporučujeme pravidelně rosit, aby substrát byl stále vlhký. Při
klíčení dodržujte teplotu 25 - 30 °C. Po vyklíčení je potřeba dostatek světla pro dobrý rozvoj rostliny. Teplota substrátu a vzduchu b neměla klesnout pod 22 °C. Nejlepší místo pro pěstování je skleník nebo fóliovník, případně teplé a slunné venkovní místo. Chilli mají rádi dostatek živin, proto je ideální průběžně přihnojovat. Ideálně jednou týdně dle doporučeného dávkování.
7 Pot Congo Gigantic SR Chocolate dorůstá velkých rozměrů, proto je potřeba dopřát jí dostatek prostoru a pokud budete sázet do květníku, může mít až 20l.

Jako každá rostlina i rostlina chilli papriček se Vám odvděčí svým plody na základě podmínek, které ji poskytnete, chilli celkově mají rády teplé podmínky a dostatek živin. Přejeme úspěšné pěstování a budeme velice rádi, když své výpěstky budete sdílet na našem Facebooku

Hmotnost 0.3 kg