Sazenice chilli papriček 7 Pot Jonah 1ks

1 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Druh: Capsicum Chinenses
Původ: Trinidad a Tobago
Pálivost:až 1 267 641 SHU
Doba zrání: 100 dní
Barva plodu: Červená
Velikost plodu: 5 x 4 cm
Velikost rostliny: 61 - 100 cm

Jedná se o poměrně vzrostlejší rostlinu, která dorůstá přibližně 100 cm. Ze zeleno bílých květů vyrůstají plody s velikostí 4 – 5 cm. Plody dozrávají ze zelené do plně červené barvy.

Dostupnost Vyprodáno.
150 Kč
Kód produktu 1048
Značka CHILLIMAT
Webová stránka značky chillimat.cz
Kategorie Extrémně pálivé Chilli
 

Jedná se o poměrně vzrostlejší rostlinu, která dorůstá přibližně 100 cm. Ze zeleno bílých květů vyrůstají plody s velikostí 4 – 5 cm. Plody dozrávají ze zelené do plně červené barvy. Povrch paprik je uhrovitý a některé plody mají malé Scorpionové ocásky. Vůně je velice příjemná a chuť ovocná. Tedy do chvíle, než ji přebije velice silný pal, který je nejvíce cítit u kořene jazyka a rozlézá se až do krku. Chuť v ústech nakonec zůstává lehce nahořklá.

Rostlina má ráda velké množství světla. Za to se Vám odvděčí pěkným zahuštěním větvemi, na kterých Vám vyroste spousta plodů. 7 Pot Jonah si potrpí na dostatek živin, ideální jsou přírodní hnojiva.

Skvěle se dá použít do mexických a asijských pokrmů, do gulášů či na tmavá masa.

Jako každá rostlina i rostlina chilli papriček se Vám odvděčí svým plody na základě podmínek, které ji poskytnete, chilli celkově mají rády teplé podmínky a dostatek živin. Přejeme úspěšné pěstování a budeme velice rádi, když své výpěstky budete sdílet na našem Facebooku

Podívejte se jak na přesazování koupené sazenice.

Hmotnost 0.3 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.