Lednem startuje sezóna pro pěstitele chilli. Začíná ideální čas pro setí semínek extra pálivých odrůd. Mrkněte na jednotlivé odrůdy chilli papriček a pěstební sety pro pěstitele. ;)

Sazenice chilli papriček 7 Pot Jonah 1ks

1 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Druh: Capsicum Chinenses
Původ: Trinidad a Tobago
Pálivost:až 1 267 641 SHU
Doba zrání: 100 dní
Barva plodu: Červená
Velikost plodu: 5 x 4 cm
Velikost rostliny: 61 - 100 cm

Jedná se o poměrně vzrostlejší rostlinu, která dorůstá přibližně 100 cm. Ze zeleno bílých květů vyrůstají plody s velikostí 4 – 5 cm. Plody dozrávají ze zelené do plně červené barvy.

Dostupnost Vyprodáno.
150 Kč
Kód produktu 1048
Značka CHILLIMAT
Webová stránka značky chillimat.cz
Kategorie Extrémně pálivé Chilli
 

Jedná se o poměrně vzrostlejší rostlinu, která dorůstá přibližně 100 cm. Ze zeleno bílých květů vyrůstají plody s velikostí 4 – 5 cm. Plody dozrávají ze zelené do plně červené barvy. Povrch paprik je uhrovitý a některé plody mají malé Scorpionové ocásky. Vůně je velice příjemná a chuť ovocná. Tedy do chvíle, než ji přebije velice silný pal, který je nejvíce cítit u kořene jazyka a rozlézá se až do krku. Chuť v ústech nakonec zůstává lehce nahořklá.

Rostlina má ráda velké množství světla. Za to se Vám odvděčí pěkným zahuštěním větvemi, na kterých Vám vyroste spousta plodů. 7 Pot Jonah si potrpí na dostatek živin, ideální jsou přírodní hnojiva.

Skvěle se dá použít do mexických a asijských pokrmů, do gulášů či na tmavá masa.

Jako každá rostlina i rostlina chilli papriček se Vám odvděčí svým plody na základě podmínek, které ji poskytnete, chilli celkově mají rády teplé podmínky a dostatek živin. Přejeme úspěšné pěstování a budeme velice rádi, když své výpěstky budete sdílet na našem Facebooku

Podívejte se jak na přesazování koupené sazenice.

Hmotnost 0.3 kg