Novinky

SLEDUJTE, CO SE DĚJE U NÁS A VE SVĚTĚ CHILLI NOVÉHO
 
Je tu čas na výběr semínek chilli

Je tu čas na výběr semínek chilli

Tyto zimní měsíce leden, únor jsou časem, kdy je vhodné vysévat semínka chilli, pokud chcete mít vše pod kontrolou a stihnout sklizeň v pravý čas. Proto je dobré vybrat odrůdy podle vaší náročnosti na pálivost, barvu, chuť a vzhled.

EXTRÉMNĚ PÁLIVÉ  dávejte klíčit v průběhu ledna

STŘEDNĚ PÁLIVÉ ideálně březen

 

DSC_0795

Potštejnská pouť a my

Rok se s rokem sešel a máme tu opět Potštejnskou pouť. Naleznete nás jako každý rok směrem na Vochtánku a letos si budete moci vybrat z opravdu velkého množství sazenic a chilli dobrůtek. Těšíme se na Vás. 

 a

 

Zahradnické trhy v Kuksu

Zahradni_trhy_plakat_A2_2017

NAKUPTE U NÁS SAZENICE CHILLI PAPRIČEK V KUKSU 

Zveme vás na Zahradnické trhy v Kuksu, které pořádá České farmaceutické muzeum ve spolupráci s NKP hospitál Kuks a obcí Kuks.

KDY:
28. dubna (od 12 do 18 hodin)
29. dubna (od 9 do 18 hodin)
30. dubna (od 9 do 16 hodin)

KDE:
na nádvoří Hospitálu Kuks

Zahradnické trhy nabídnou široký sortiment balkónových i zahradních rostlin, ovocných stromků, skalniček, kaktusů a doplňkového tematického zboží. Akce bude doplněna přednáškami odborníků z Katedry farmaceutické botaniky a ekologie Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové na témata Léčivé rostliny a potraviny, Pěstovat léčivé rostliny, ano či ne? a Koření a jeho účinky. Více informací zde

Sazenice chilli brzy v prodeji

Konec března se nám pomalu blíží,... a téměř 2000 kusů sazenic roste a sílí a těší se ven na sluníčko. Nyní ještě můžete stále rezervovat a pojistit si, že odrůdu kterou si chcete pěstovat na Vás zbude. 

REZERVACE

Sazenice - rezervace 1 obrázek - s chilli papričkama

SOUTĚŽ - VYHRAJ SAZENICE CHILLI
vyhraj sazenice 2
Napiš do příspěvku na naší facebookové stránce, kterou odrůdu chilli preferuješ a proč, nebo jak hodně pálivé máš rád a staň se naším fanouškem.
Deseti vylosovaným výhercům zašleme silnou rostlinku chilli papričky Trinidad Scorpion Moruga red. Jedná se o zakořeněnou silnou rostlinu, kterou vám zašleme na Vámi zvolenou adresu, nebo budete mít možnost si ji vyzvednout na jedné z našich prodejen.

Losování a konec soutěže proběhne: 30. 3. 2017 v 20:00 hod
Výherci budou informováni o výhře na naší zdi na FB, v příspěvku soutěže, do zprávy nebo případně na email. 
„Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.“

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.