Lednem startuje sezóna pro pěstitele chilli. Začíná ideální čas pro setí semínek extra pálivých odrůd. Mrkněte na jednotlivé odrůdy chilli papriček a pěstební sety pro pěstitele. ;)

PRO PĚSTITELE CHILLI

Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, v naší nabídce pěstitelské techniky najdete vše potřebné pro pěstování rostlin v pohodlí Vašeho domova, ve skleníku či na zahradě. Pěstování chilli papriček je velmi populárním koníčkem. Výběr té správné techniky, půdy, hnojiv a postřiků proti škůdcům a plísním Vám zajistí vyšší úspěšnost a můžete se těšit ze své sklizně. 

Potřeby pro klíčení chilli semen pomohou probudit v semínku život. Správná teplota, vlhkost a použitý materiál ke klíčení jsou velice důležité faktory ovlivňující zdárný výsledek

Hnojiva jsou důležitou součástí výživy chilli papriček, které živiny ve fázi růstu i květu vyžadují. Oblíbeným hnojivem přímo na chilli je Chilli Focus, které lze použít pro obě fáze zároveň.

Správným výběrem substrátu můžete předejít kořenovým chorobám nebo zárodkům škůdců. S tímto problémem se často pěstitelé setkávají, pokud volí levné a nekvalitní substráty, které často obsahují vajíčka a larvy škůdců.

Chilli papričky potřebují pro úspěšnou fázi růstu a květu dostatek živin. Důležitý je výběr hnojiva se správný poměr živných látek. Upřednostňujeme bio hnojiva před minerálními.

Vybírejte z naší nabídky, která je přímo určená pro pěstování chilli papriček. Pěstováním se zabýváme od roku 2012 a velice rádi Vám pomůžeme a odpovíme na jakékoli dotazy.

  • PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK ;)
 
 

Stránka 1 z 12 - 343 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 12 - 343 položek celkem