Lednem startuje sezóna pro pěstitele chilli. Začíná ideální čas pro setí semínek extra pálivých odrůd. Mrkněte na jednotlivé odrůdy chilli papriček a pěstební sety pro pěstitele. ;)

Chilli Sazenice THAI HOT 1ks

1 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Druh: Capsicum Annuum
Původ: Thajsko
Pálivost: 6/12
Jednotky SHU: 100 000 – 300 000
Doba zrání: 70 dnů
Velikost plodu: 3 - 5 cm
Výška rostliny: 40 - 70 cm

Zajímavost:Výnosnost této odrůdy je opravdu velká. Lze toto chilli použít i pro dekorativní účely do květináčů. Díky jejímu původu je její nejlepší využití v asijské kuchyni - do omáček nebo polévek.

 

Dostupnost Vyprodáno.
110 Kč
Kód produktu 979
Značka CHILLIMAT
Webová stránka značky chillimat.cz
Kategorie Středně pálivé Chilli
 

Thai hot je rostlina menšího vzrůstu. I zde však platí, čím více prostoru, tím větší. Plody jsou ve tvaru podlouhlého lusku, které dozrávají ze zelené do sytě červené barvy. Výnosnost této odrůdy je opravdu velká. Lze toto chilli použít i pro dekorativní účely do květináčů.
Použití je všestranné. Díky jejímu původu je její nejlepší využití v asijské kuchyni - do omáček nebo polévek.
Zajímavost:

Výnosnost této odrůdy je opravdu velká. Lze toto chilli použít i pro dekorativní účely do květináčů. Díky jejímu původu je její nejlepší využití v asijské kuchyni - do omáček nebo polévek.

Extrémně pálivá odrůda Thajského chilli. Plodí plody o velikosti 3 až 5 cm. Nejrpve jsou zelené, poté se zabarví do červena. Atraktivnost této rostliny hlavně způsobuje fakt, že v jednu dobu je rostlina pokryta plody červené i zelené barvy zároveň!

Úzké Chilli papričky Thai hot se používájí hlavně do porkmů z Asie.

Hmotnost 0.3 kg