Hodnocení obchodu
PZ
Petr Zíka
Rostliny krásné, bohužel posláno o sazenici méně než bylo objednáno, obchod zatím na mé upozornění nereaguje.
MW
Martin Wawrzinek
Vse OK
D
David
Naprostá spokojenost. Paní Monika na telefonu ochotně poradila, avizovaný termín dodání dodržen, byť jsem si ještě na poslední chvíli vymýšlel její doplnění, objednávka dorazila v pořádku, sazeničky byly precizně zabalené, ve výborném stavu a teď už osazené na místě krásně prospívají. Za mě tedy jednička s pěti hvězdičkami :)
DP
David Petržíla
Velmi spokojený..
JK
Jiri Kaspar
HG
Helena Gronová
JB
Jaroslava Bachmannova
MG
Milan Gregora
BS
borivoj sochor
JT
Jiří Tonyka
PŠ
Pavel Šajtar
Jsem velmi spokojen, sazeničky v super stavu, perfektně zabaleno, doručení proběhlo v pořádku. Děkuji
RP
Radim Pattermann
JS
Jarmila Skákalová
Sazenice dorazili v krásném stavu jako vždy. Výborná zkušenost. Doporučuji
MK
Martina Kiriláková
Perfektní, sazeničky v super stavu, perfektně zabaleno, doručeno ihned. Děkuji
MK
Milan Kočí
Vřele doporučuji!
VV
Vladimír Váša
RE
Romana Eliášová
H
Hana
Pařníček celý pomačkaný a špinavý,zřejmě už použitý 😒
RT
Roman Tomaško
LS
Lukáš Suchý
Stránka 1 z 26 , položek celkem: 519
