REZERVUJTE SI SAZENICE UŽ NYNÍ. ODESÍLÁNÍ SPOUŠTÍME ZAČÁTKEM KVĚTNA POKUD POČASÍ DOVOLÍ. - ROSTLINKY SE MAJÍ UŽ TEĎ K SVĚTU. K sazenicím vydáváme rostlinolékařské pasy a jsme vedeni v úředním registru UZKUZ.

Nakládané pochoutky

mceclip0-2          Každý milovník pikantních chutí najde to své mezi našimi nakládanými pochoutkami.

Naší nejžhavější novinkou je KIMCHI – fermentovaná pikantní zelenina. Je to tzv. živá potravina plná vitamínů, minerálů, velkého množství antioxidantů a dalších prospěšných látek. Je bohatá na esenciální aminokyseliny a probiotika ve formě mléčných bakterií, které jsou zásadní pro zdravé trávení a celou naši imunitu.  

Další novinkou, která se okamžitě stala jedním z našich nejoblíbenějších produktů je Nakládaný Romadur.  Oblíbený lahodný sýr v pikantní úpravě potěší nejen pánské jazýčky. 

Milovníkům extrémů doporučujeme Nakládaný Smrťák obsahující výběr těch nejpálivějších odrůd chilli papriček jako je Carolina Reaper, Jigraw, Trinidad Moruga Scorpion nebo Jolokia.

Masožrouti si mohou vychutnat ohnivou masovou lahůdku – Utrápence. Chilli utopenci jsou vyrobeny z kvalitního vepřového a hovězího masa, ochuceného Morugou. V pálivém nálevu si s utrápenci plavou i papriky a cibulka.

Opravdovým gurmánským zážitkem jsou i nakládané hermelíny. Jedinečnou pálivost jim dodává koření Naga Jolokia a Trinidad Scorpion Moruga.

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem