3.-23.6. je část našeho týmu na pracovní misi v Indii, vyjednáváme pro vás novinky kolem dodávky kokosu pro míchání substrátů té nejvyšší kvality. Stále ZBOŽÍ ODESÍLÁME OBRATEM, jen prosíme o trpělivost při vyřizování telefonů. Pokud to jen trošku jde, raději nám napište email :) Díky za pochopení :)

PRO PĚSTITELE

Ať už jste začátečník nebo zkušený pěstitel, v naší nabídce pěstitelské techniky najdete vše potřebné pro pěstování rostlin v pohodlí vašeho domova, ve skleníku či na zahradě. Pěstování chilli papriček je velmi populárním koníčkem.

Výběr té správné techniky, půdy, hnojiv a postřiků proti škůdcům a plísním vám zajistí vyšší úspěšnost a radost z bohaté sklizně. 

Potřeby pro klíčení chilli semen pomohou probudit v semínku život. Správná teplota, vlhkost a použitý materiál ke klíčení jsou velice důležité faktory ovlivňující zdárný výsledek.

Hnojiva jsou důležitou součástí výživy chilli papriček, které živiny ve fázi růstu i květu vyžadují. Oblíbeným hnojivem přímo na chilli je Chilli Focus, které lze použít pro obě fáze zároveň.

Správným výběrem substrátu můžete předejít kořenovým chorobám nebo zárodkům škůdců. S tímto problémem se často pěstitelé setkávají, pokud volí levné a nekvalitní substráty, které často obsahují vajíčka a larvy škůdců.

Chilli papričky potřebují pro úspěšnou fázi růstu a květu dostatek živin. Důležitý je výběr hnojiva se správným poměrem živných látek. Upřednostňujeme bio hnojiva před minerálními.

Vybírejte z naší nabídky, která je přímo určená pro pěstování chilli papriček.

Pěstováním se zabýváme od roku 2012 a velice rádi Vám pomůžeme a odpovíme na jakékoli dotazy.

 

PŘEČTĚTE SI INSPIRUJÍCÍ ČLÁNKY ;)

   1) KLÍČENÍ CHILLI SEMÍNEK V MINERÁLNÍ VATĚ (GRODAN)

   2) KLÍČENÍ CHILLI SEMÍNEK PŘI POUŽITÍ SUBSTRÁTU

 
 

Stránka 1 z 5 - 126 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 126 položek celkem