Hodnocení obchodu
RD
Radek Diblik
Ok
SS
Stanislav Schreier
Naprostá spokojenost, vše v pořádku. Rozhodně doporučuji.
MP
Miroslav Pechr
Parádně zabalené vše na 100% doporučuju
SZ
Stanislav Zbranek
jsem spokojen
M
Milan
Super perfektní. Dobré zabalení. Vše v pořádku. Jen mě zarazilo jak jedna z nich je malinká, poloviční. Fotku nemám kam přiložit.
PT
Pavel Talach
PG
Petr Grezl
Super .. spokojenost
MM
Michaela Matušková
Jsem spokojená, sazeničky byly krásné a ve výborné kondici.
HJ
Hana Jelínková
Jsem velmi spokojená,krásné sazenice
MF
Miloslava Fryzova
Jsem velmi spokojena s vasi sluzbou. Zbozi bylo v perfektnim stavu,kvalitne zabalene. Dekuji Fryzova
EK
Eric Katich
JE
Josef Eliáš
Nadšenej, péče ve smyslu konzultace kterou mi vaše obchodní oddělení poskytlo, trpělivost kterou se mnou měla Monika, nevídané.
Hluboce se klaním vašemu zákaznickému servisu.
TS
Taťána Salajková
Super, krásné silné sazenice
MM
Miroslav Mikulčák
Super jiné kimchi nejím a to jsem jich vyzkoušel několik
PS
Pavel Skacel
Super
FP
Filip Pokorný
Super. Vše krásně zabalené proti poničení.
Sazenice dorazily krásné a zdravé .
Nemám co bych vytknul
JL
Jaromir Lebeda
RP
Roman Pecháček
Všechno ok.
LZ
Lubomír Zajíček
AŠ
Antonín Šulkovsky
Stránka 6 z 27 , položek celkem: 524
