Lednem startuje sezóna pro pěstitele chilli. Začíná ideální čas pro setí semínek extra pálivých odrůd. Mrkněte na jednotlivé odrůdy chilli papriček a pěstební sety pro pěstitele. ;)

Chilli sazenice Bhut Jolokia Chocolate 1ks

4 hodnocení
 
  • 1 z 6
 

Druh: Chinense
Země původu: Indie
SHU: cca 1 000 000
Pálivost: 10/12
Výška keře: 150 cm
Velikost plodu: 6 - 8 cm
Doba zrání: 60 dnů

 

Dostupnost Vyprodáno.
99 Kč
Kód produktu 991
Značka CHILLIMAT
Webová stránka značky chillimat.cz
Kategorie Extrémně pálivé Chilli
 

Papričky této odrůdy dozrávají do tmavě hnědé barvy. Povrch mají lesklý a nerovný a stěna je velmi tenká. Pokud se rozhodnete pěstovat tuto odrůdu, začněte s předpěstováním sazenic opravdu včas, vegetační doba trvá až 120 dní. Většinou dozrávají opravdu až na podzim. Po konzumaci můžete čekat velmi rychlý nástup pálivosti a mírné aroma. Chuť i aroma je cítit po exotickém ovoci. 

Papričky můžete využít k okamžité konzumaci do vaření či na výrobu omáček. Skvělé jsou k nasušení. Díky svému původu a chuti se skvěle hodí k přípravě indických jídel.  

Jako každá rostlina i rostlina chilli papriček se Vám odvděčí svým plody na základě podmínek, které ji poskytnete, chilli celkově mají rády teplé podmínky a dostatek živin. Přejeme úspěšné pěstování a budeme velice rádi, když své výpěstky budete sdílet na našem  Facebooku    www.facebook.com/chillimat/